Actueel

Accountmanager gezocht!

z12 juni 2019

Vacature
Accountmanager SolarAccess

SolarAccess heeft een ervaren team van deskundige vakmensen om kwalitatief hoogwaardige zonne-energie installaties te realiseren en is meer dan 15 jaar actief in de zonne-energie. Ons team is gedreven in het leveren van een bijdrage aan onze missie en de verduurzaming van onze planeet. Onze knowhow komt tot uitdrukking in het ontwerp, de keuze van kwaliteitsmaterialen en de bouwrealisatie. Onze kwaliteitscriteria leiden tot een optimaal rendement van Uw zonne-energie installatie waarbij toekomstige onderhoudskosten tot een minimum beperkt blijven. Kernbegrippen voor ons zijn: kennis, kwaliteit, ervaring, oplossingsgericht en innovatief. Onze partners (klanten, investeerders, financiers, leveranciers en onafhankelijke technische consultants) kiezen hierdoor om steeds opnieuw samen te werken met SolarAccess.
De functie Accountmanager
De Account Manager is verantwoordelijk voor de groei van de omzet van onze bestaande accounts en de acquisitie van nieuwe accounts.
Als accountmanager ben jij verantwoordelijk voor verkoop van onze zonne-energie projecten “as a service”. Je zorgt voor het beheren van relaties en het uitbouwen van het bestaande netwerk. In deze ondernemende rol ben je verantwoordelijk voor je eigen succes, maar er staat zeker een hecht team achter je. Samenwerken naar een duurzamere wereld!

Kernactiviteiten
• Het ontwikkelen en implementeren van de accountplannen, die leiden tot gezamenlijke groei.
• Het uitbouwen van de relatie met de bestaande accounts.
• Het voeren van onderhandelingen betreffende projecten aangaande condities.
• Het organiseren, plannen en uitvoeren van bezoeken aan bestaande en nieuwe accounts.
• Het assisteren bij de inrichting van beurzen en exposities en actief deelnemen aan de commerciële activiteiten aldaar.
• Het signaleren van marktontwikkelingen.

Functie-eisen
• HBO-werk en denkniveau;
• Aantoonbaar minimaal 5 jaar verkoopervaring in business-to-business, en bij voorkeur ervaring in verkoop van diensten;
• Je spreekt de taal van de ondernemer en bent een creatieve denker;
• Je bent een aanpakker en je hebt goede onderhandelings-, communicatieve- en analytische vaardigheden;
• Resultaat- en klantgerichte mindset;
• Commerciële instelling;
• Een pré als je affiniteit hebt met duurzaamheid;
• Je bent in staat om nauw samen te werken met ons team;
• Goede kennis van Nederlandse en Engelse taal.

Wat bieden wij
Wij bieden een leuke uitdagende functie, met ruime mogelijkheden tot groei. Een belangrijke rol binnen het team. Volop kansen op plezier in een informele, creatieve en ondernemende cultuur. Vanzelfsprekend prima arbeidsvoorwaarden.

Solliciteren op de functie Accountmanager bij SolarAccess
Is je interesse gewekt en herken je jezelf in bovenstaand profiel? Mail dan je cv met motivatie naar daniel.van.schoor@solaraccess.eu
Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld!